Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 17,5% sub estimat

Reactivi si materiale consumabile -3 loturi, necesare pentru efectuarea activitatilor de cercetare in cadrul proiectului : PNRR Contract de finanţare nr. 760280/26.03.2024, CF 199/31.07.2023, cu titlul " Deciphering the Genetic and Genomic Architecture of Systemic Lupus Erythematosus

Număr anunț
CN1091042
Autoritate contractantă
Universitatea de Medicina si Farmacie "Iuliu Hatieganu" Cluj-Napoca (CUI 4288047)
Furnizor / câștigător
ANTISEL RO SRL (CUI 27040635)
Cod CPV
33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
265.144 RON
Valoare atribuită
218.613 RON 17,5% sub estimat
Data publicării
25.03.2026 09:37
Anunț de atribuire
CAN1170057
Termen limită
04.05.2026 15:00
Număr TED (JOUE)
204543-2026
Documentație de atribuire
DF1267665

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (3)

Estimat: 265.144 RON Adjudecat: 218.613 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 : Consumabile ,reactivi pentru detectie de proteine intracelula… 233.740 RON ANTISEL RO 218.613 RON ↓6,5%
2 Reactivi si consumabile pentru electroforeza 22.276 RON Anulat
3 Reactivi imunodetectie prin citometrie in flux 9.128 RON Anulat

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ANTISEL RO SRL CUI RO 27040635

Valoare atribuită

218.613 RON

din 265.144 RON estimat 17,5%

Adjudecat la 82,5% din estimat · economie 46.531 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.