Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 7,3% sub estimat

Reactivi pentru testele de efectuat la patul bolnavului (POC)

Număr anunț
CN1068501
Autoritate contractantă
Spitalul Universitar de Urgenta Militar Central "Dr. Carol Davila (CUI 4364594)
Furnizor / câștigător
SYNTTERGY CONSULT SRL (CUI 14446373)
Cod CPV
33696200-7 · Reactivi pentru analize de sange (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
17.000.000 RON
Valoare atribuită
15.756.000 RON 7,3% sub estimat
Data publicării
07.05.2024 13:00
Anunț de atribuire
CAN1129484
Termen limită
03.06.2024 15:00
Număr TED (JOUE)
260576-2024
Documentație de atribuire
DF1212370

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (8)

Estimat: 17.000.000 RON Adjudecat: 15.756.000 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Troponina POC 3.250.000 RON
2 CK-MB POC 1.300.000 RON
3 D-Dimer POC 1.300.000 RON SYNTTERGY CONSULT S.R.L. 146.100 RON ↓88,8%
4 Mioglobina POC 1.300.000 RON
5 NT pro BNP POC 4.750.000 RON SYNTTERGY CONSULT S.R.L. 159.900 RON ↓96,6%
6 CRP POC 1.300.000 RON SYNTTERGY CONSULT S.R.L. 15.450.000 RON
7 Procalcitonina POC 1.900.000 RON
8 Presepsin POC 1.900.000 RON

Participanți · 7 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
SYNTTERGY CONSULT SRL CUI RO 14446373
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
SYNTTERGY CONSULT SRL CUI RO 14446373
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider
SYNTTERGY CONSULT SRL CUI RO 14446373
Încă 4 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

15.756.000 RON

din 17.000.000 RON estimat 7,3%

Adjudecat la 92,7% din estimat · economie 1.244.000 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.