Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,5% sub estimat
Acord cadru furnizare Accesorii de drenaj
- Număr anunț
- CN1091027
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic Judetean de Urgenta Targu.Mures (CUI 4323209)
- Furnizor / câștigător
- TEHNO ELECTRO MEDICAL COMPANY SRL (CUI 217930)
- Cod CPV
- 33141642-2 · Accesorii de drenaj (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.812.600 RON
- Valoare atribuită
- 1.803.510 RON 0,5% sub estimat
- Data publicării
- 25.03.2026 09:37
- Anunț de atribuire
- CAN1170415
- Termen limită
- 27.04.2026 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 203540-2026
- Documentație de atribuire
- DF1267467
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (4)
Adjudecat: 1.803.510 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | SISTEM DE DRENAJ VENTRICULAR / LOMBAR EXTERN CU SCALA DE PRESIU… | — | — | |
| 2 | KIT SISTEM IMPLANTABIL PENTRU DRENAJUL VENTRICULO-PERITONEAL CU… | — | TEHNO ELECTRO MEDICAL COMPANY S.R.L. | 1.803.510 RON |
| 3 | VALVA DE PRESIUNE REGLABILA CU REZERVOR SI DISPOZITIV ANTI-SIFON | — | — | |
| 4 | ACCESORII PENTRU DRENAJ VENTRICULO-PERITONEAL | — | — |
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TEHNO ELECTRO MEDICAL COMPANY SRL CUI RO 217930
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
VALDOMEDICA TRADING SRL CUI 23100700
Valoare atribuită
1.803.510 RON
din 1.812.600 RON estimat
0,5%
Adjudecat la 99,5% din estimat · economie 9.090 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.