Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 100,0% sub estimat

Materiale sanitare ATI 3 -22 loturi - (CUI 7)

Număr anunț
CN1091018
Autoritate contractantă
Spitalul Universitar de Urgenta Militar Central "Dr. Carol Davila (CUI 4364594)
Cod CPV
33141200-2 · Catetere (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
20.987.675 RON
Valoare atribuită
0 RON 100,0% sub estimat
Data publicării
24.03.2026 13:01
Anunț de atribuire
CAN1172776
Termen limită
27.04.2026 15:00
Număr TED (JOUE)
201499-2026
Documentație de atribuire
DF1267522

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 23 oferte

Oferta 1 Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
Încă 20 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

0 RON

din 20.987.675 RON estimat 100,0%

Adjudecat la 0,0% din estimat · economie 20.987.675 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.