Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 10,0% sub estimat
By-pass între colectorul 20'' Prod și colectorul 20'' Nades – Brateiu
- Număr anunț
- CN1091008
- Autoritate contractantă
- Societatea Nationala de Gaze Naturale Romgaz S.A. (CUI RO14056826)
- Cod CPV
- 45255121-3 · Lucrari de constructii de instalatii de suprafata (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.958.961,50 RON
- Valoare atribuită
- 1.763.033,84 RON 10,0% sub estimat
- Data publicării
- 23.03.2026 10:35
- Anunț de atribuire
- CAN1173577
- Termen limită
- 14.05.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1267523
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Asociere
Ofertant lider
PRODREP STAR SRL CUI RO34886484
Asociați 1
LUCY STAR SRL CUI RO 4036970
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
TOTALGAZ INDUSTRIE SRL CUI RO 6658553
Valoare atribuită
1.763.033,84 RON
din 1.958.961,50 RON estimat
10,0%
Adjudecat la 90,0% din estimat · economie 195.927,66 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.