Acasă · Licitații
· Echipamente de laborator, optice si de precizie (cu exceptia ochelarilor) (Rev.2)
Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 24,1% sub estimat
Achizitie aparatura de laborator partea 1
- Număr anunț
- CN1091005
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Medicina si Farmacie din Craiova (CUI 10815397)
- Cod CPV
- 38000000-5 · Echipamente de laborator, optice si de precizie (cu exceptia ochelarilor) (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.431.014,65 RON
- Valoare atribuită
- 1.843.929 RON 24,1% sub estimat
- Data publicării
- 24.03.2026 13:01
- Anunț de atribuire
- CAN1171124
- Termen limită
- 06.05.2026 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 202240-2026
- Documentație de atribuire
- DF1267209
Documente
Documentația de atribuire
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1267209.pdf
- PRSV_06_LD_2026_Anexa_Factori_evaluare-semnat.docx.p7m
- PRSV_06_LD_2026_Caiet_sarcini_Lot1-semnat.pdf.p7m
- PRSV_06_LD_2026_Caiet_sarcini_Lot2-semnat.pdf.p7m
- PRSV_06_LD_2026_Caiet_sarcini_Lot3-semnat.pdf.p7m
- PRSV_06_LD_2026_Caiet_sarcini_Lot4-semnat.pdf.p7m
- PRSV_06_LD_2026_Caiet_sarcini_Lot5-semnat.pdf.p7m
- PRSV_06_LD_2026_Caiet_sarcini_Lot6-semnat.pdf.p7m
- PRSV_06_LD_2026_Caiet_sarcini_Lot7-semnat.pdf.p7m
- PRSV_06_LD_2026_Caiet_sarcini_Lot8-semnat.pdf.p7m
- PRSV_06_LD_2026_Formular_oferta-semnat.docx.p7m
- PRSV_06_LD_2026_Formular_propunere_financiara_Lot1-semnat.xlsx.p7m
- PRSV_06_LD_2026_Formular_propunere_financiara_Lot2-semnat.xlsx.p7m
- PRSV_06_LD_2026_Formular_propunere_financiara_Lot3-semnat.xlsx.p7m
- PRSV_06_LD_2026_Formular_propunere_financiara_Lot4-semnat.xlsx.p7m
- PRSV_06_LD_2026_Formular_propunere_financiara_Lot5-semnat.xlsx.p7m
- PRSV_06_LD_2026_Formular_propunere_financiara_Lot6-semnat.xlsx.p7m
- PRSV_06_LD_2026_Formular_propunere_financiara_Lot7-semnat.xlsx.p7m
- PRSV_06_LD_2026_Formular_propunere_financiara_Lot8-semnat.xlsx.p7m
- PRSV_06_LD_2026_Formular_propunere_tehnica_Lot1-semnat.docx.p7m
- PRSV_06_LD_2026_Formular_propunere_tehnica_Lot2-semnat.docx.p7m
- PRSV_06_LD_2026_Formular_propunere_tehnica_Lot3-semnat.docx.p7m
- PRSV_06_LD_2026_Formular_propunere_tehnica_Lot4-semnat.docx.p7m
- PRSV_06_LD_2026_Formular_propunere_tehnica_Lot5-semnat.docx.p7m
- PRSV_06_LD_2026_Formular_propunere_tehnica_Lot6-semnat.docx.p7m
- PRSV_06_LD_2026_Formular_propunere_tehnica_Lot7-semnat.docx.p7m
- PRSV_06_LD_2026_Formular_propunere_tehnica_Lot8-semnat.docx.p7m
- PRSV_06_LD_2026_Lx_Model_contract-semnat.pdf.p7m
- PRSV_06_LD_2026_Modele_declaratii-semnat.doc.p7m
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
ANTISEL RO SRL CUI RO 27040635
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ELTA 90 MEDICAL RESEARCH SRL CUI RO 27344880
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
DEXTER COM S.R.L. CUI RO 8875940
Valoare atribuită
1.843.929 RON
din 2.431.014,65 RON estimat
24,1%
Adjudecat la 75,9% din estimat · economie 587.085,65 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.