Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 41,1% sub estimat

acord cadru de furnizare medicamente din grupa - Psihoanaleptice, antiepileptice, psiholeptice 41 loturi

Număr anunț
CN1091197
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN MURES (CUI 24014380)
Furnizor / câștigător
FARMEXIM SA (CUI 335278)
Cod CPV
33661600-7 · Psihoanaleptice (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
841.426,88 RON
Valoare atribuită
495.289,88 RON 41,1% sub estimat
Data publicării
30.03.2026 13:01
Anunț de atribuire
CAN1170177
Termen limită
28.04.2026 15:00
Număr TED (JOUE)
218217-2026
Documentație de atribuire
DF1267990

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 8 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
FELSIN FARM SRL CUI RO 3024756
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
DR.MAX S.R.L. CUI 9378655
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider
PHARMA SA CUI RO 13591928
Încă 5 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

495.289,88 RON

din 841.426,88 RON estimat 41,1%

Adjudecat la 58,9% din estimat · economie 346.137 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.