Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 100,0% sub estimat
Acord Cadru Aparatura Medicala
- Număr anunț
- CN1091105
- Autoritate contractantă
- Spital Clinic Municipal "Filantropia" Craiova (CUI 5002177)
- Cod CPV
- 33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.599.714 RON
- Valoare atribuită
- 0 RON 100,0% sub estimat
- Data publicării
- 26.03.2026 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1171787
- Termen limită
- 08.05.2026 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 208809-2026
- Documentație de atribuire
- DF1267454
Documente
Documentația de atribuire
Participanți
Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).
Valoare atribuită
0 RON
din 12.599.714 RON estimat
100,0%
Adjudecat la 0,0% din estimat · economie 12.599.714 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.