Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 100,0% sub estimat

ANTIBACTERIENE PENTRU UZ SISTEMIC - 33651100-9; ALTE MEDICAMENTE PENTRU SISTEMUL NERVOS -33661700-8 ; ANTITROMBOTICE - 33621100-0; ANTIVIRALE PENTRU UZ SISTEMIC - 33651400-2; MEDICAM. IMPOTR. MALADIILOR OBSTRUCTIVE ALE CAILOR RESPIRATORII - 33673000-8; MEDICAM. IMPOTRIVA TULBURARILOR GASTRO- INTESTINALE FUNCTIONALE - 33612000-3; MEDICAM. IMPOTRIVA TULBURARILOR PROVOCATE DE HIPERACIDITATE ,3361100

Număr anunț
CN1091156
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DEVA (CUI 4374385)
Cod CPV
33692400-1 · Solutii pentru perfuzii (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.702.273,36 RON
Valoare atribuită
0 RON 100,0% sub estimat
Data publicării
30.03.2026 13:01
Anunț de atribuire
CAN1172237
Termen limită
24.04.2026 15:00
Număr TED (JOUE)
215047-2026
Documentație de atribuire
DF1267928

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 13 oferte

Oferta 1 Individuala
Ofertant lider
PHARMA SA CUI RO 13591928
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
FIDELIO FARM SRL CUI RO 15399342
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
FELSIN FARM SRL CUI RO 3024756
Încă 10 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

0 RON

din 3.702.273,36 RON estimat 100,0%

Adjudecat la 0,0% din estimat · economie 3.702.273,36 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.