Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 100,0% sub estimat
Acord Cadru Materiale sanitare
- Număr anunț
- CN1091125
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic Judetean de Urgenta"Sfantul Apostol Andrei (CUI 3126853)
- Cod CPV
- 33141200-2 · Catetere (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.927.600 RON
- Valoare atribuită
- 0 RON 100,0% sub estimat
- Data publicării
- 27.03.2026 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1172713
- Termen limită
- 29.04.2026 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 211329-2026
- Documentație de atribuire
- DF1267783
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 17 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
VETRO DESIGN SRL CUI RO 8409931
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
VALDOMEDICA TRADING SRL CUI 23100700
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
DELUXE MEDICRAFTS S.R.L. CUI RO18035010
Valoare atribuită
0 RON
din 12.927.600 RON estimat
100,0%
Adjudecat la 0,0% din estimat · economie 12.927.600 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.