Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 100,0% sub estimat
MEDICAMENTE : MEDICAMENTE PENTRU SISTEMUL NERVOS – CPV 33661000-1 ; MEDICAMENTE PENTRU SANGE, PT. ORGANELE HEMATOPOIETICE SI SISTEMUL CARDIOVASCULAR – CPV 33620000-2; MEDICAMENTE PENTRU TRACTUL DIGESTIV SI METABOLISM – CPV 33610000-9; MEDICAMENTE PENTRU SISTEMUL GENITO-URINAR SI HORMONI – CPV 33640000-8; MEDICAMENTE UTILIZATE IN DERMATOLOGIE SI PENTRU SISTEMUL MUSCULO-SCHELETIC – CPV 33630000-5..
- Număr anunț
- CN1091112
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal Campulung Muscel (CUI 4756466)
- Cod CPV
- 33661000-1 · Medicamente pentru sistemul nervos (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 821.307,60 RON
- Valoare atribuită
- 0 RON 100,0% sub estimat
- Data publicării
- 27.03.2026 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1172009
- Termen limită
- 04.05.2026 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 211506-2026
- Documentație de atribuire
- DF1267796
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 12 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
FRESENIUS KABI ROMANIA SRL CUI RO 3391027
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
FARMEXIM SA CUI RO 335278
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
ND PHARMA SRL CUI 22082443
Valoare atribuită
0 RON
din 821.307,60 RON estimat
100,0%
Adjudecat la 0,0% din estimat · economie 821.307,60 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.