Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 62,1% sub estimat

Piese de schimb din componența instalațiilor sanitare – toalete ecologice utilizate și montate pe vehicule feroviare – împărțită în 3 loturi

Număr anunț
CN1091059
Autoritate contractantă
SNTFC ,,CFR CALATORI" SA (CUI RO11054545)
Cod CPV
34631000-9 · Piese pentru locomotive sau material rulant (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.279.730 RON
Valoare atribuită
4.271.110 RON 62,1% sub estimat
Data publicării
26.03.2026 13:00
Anunț de atribuire
CAN1173336
Termen limită
11.05.2026 15:00
Număr TED (JOUE)
209612-2026
Documentație de atribuire
DF1267591

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Individuala
Ofertant lider
MEXIMPEX SRL CUI RO 5659356
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
VFM INTERCOM SRL CUI 36325070

Valoare atribuită

4.271.110 RON

din 11.279.730 RON estimat 62,1%

Adjudecat la 37,9% din estimat · economie 7.008.620 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.