Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 16,0% sub estimat

Execuție lucrări aferente obiectivului de investiții ,,Creșterea eficienței energetice la primăria Bratca”.

Număr anunț
SCN1146274
Autoritate contractantă
COMUNA BRATCA (CUI RO4738400)
Furnizor / câștigător
CRISIS CONSTRUCT SRL (CUI 2717576)
Cod CPV
45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.277.105,98 RON
Valoare atribuită
1.072.662,36 RON 16,0% sub estimat
Data publicării
09.05.2024 18:21
Anunț de atribuire
SCNA1116553
Termen limită
27.05.2024 15:00
Documentație de atribuire
DF1214024

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Subcontractanți 1
LARA ELECTRIC S.R.L. CUI RO18247551
Oferta 2 Asociere
Ofertant lider
Asociați 1
MARDION SRL CUI RO17602833

Valoare atribuită

1.072.662,36 RON

din 1.277.105,98 RON estimat 16,0%

Adjudecat la 84,0% din estimat · economie 204.443,62 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.