Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 100,0% sub estimat
FURNIZARE REACTIVI VOLUMUL 1
- Număr anunț
- CN1091300
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE RECUPERARE IASI (CUI 4541092)
- Cod CPV
- 33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13.211.723,71 RON
- Valoare atribuită
- 0 RON 100,0% sub estimat
- Data publicării
- 01.04.2026 13:01
- Anunț de atribuire
- CAN1170957
- Termen limită
- 08.05.2026 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 226512-2026
- Documentație de atribuire
- DF1268101
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 6 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
LABORATORIUM LIFE SCIENCE SRL CUI RO 29662316
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
BIOMAXIMA ROMANIA S.R.L. CUI RO 28399247
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
MEDICARE SOLUTIONS SRL CUI 30042334
Valoare atribuită
0 RON
din 13.211.723,71 RON estimat
100,0%
Adjudecat la 0,0% din estimat · economie 13.211.723,71 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.