Anulată Anunț de participare

Echipamente si aparate de laborator pentru Facultatea de Știința și Ingineria Alimentelor

Număr anunț
CN1091253
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA DUNAREA DE JOS (CUI 3127522)
Cod CPV
38510000-3 · Microscoape (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Anulată
Autoritatea a anulat procedura.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
41.232 RON
Valoare finală
0 RON
Data publicării
01.04.2026 13:00
Anunț de atribuire
CAN1168397
Termen limită
04.05.2026 15:00
Număr TED (JOUE)
223862-2026
Documentație de atribuire
DF1268106

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (3)

Estimat: 41.232 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 - 8.091 RON Anulat
2 - 13.720 RON Anulat
3 - 19.421 RON Anulat

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Individuala
Ofertant lider
NITECH SRL CUI RO 13890865

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.