Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 2,9% sub estimat
Achizitie aparatura de laborator partea2
- Număr anunț
- CN1091246
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Medicina si Farmacie din Craiova (CUI 10815397)
- Cod CPV
- 38434500-1 · Analizoare biochimice (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 931.016,46 RON
- Valoare atribuită
- 904.379,20 RON 2,9% sub estimat
- Data publicării
- 31.03.2026 10:26
- Anunț de atribuire
- CAN1172532
- Termen limită
- 15.05.2026 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 220370-2026
- Documentație de atribuire
- DF1267914
Documente
Documentația de atribuire
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1267914.pdf
- PRSV_07_LD_2026_Anexa_Factori_evaluare-semnat.docx.p7m
- PRSV_07_LD_2026_Caiet_sarcini_Lot1-semnat.pdf.p7m
- PRSV_07_LD_2026_Caiet_sarcini_Lot2-semnat.pdf.p7m
- PRSV_07_LD_2026_Caiet_sarcini_Lot3-semnat.pdf.p7m
- PRSV_07_LD_2026_Caiet_sarcini_Lot4-semnat.pdf.p7m
- PRSV_07_LD_2026_Caiet_sarcini_Lot5-semnat.pdf.p7m
- PRSV_07_LD_2026_Caiet_sarcini_Lot6-semnat.pdf.p7m
- PRSV_07_LD_2026_Caiet_sarcini_Lot7-semnat.pdf.p7m
- PRSV_07_LD_2026_Caiet_sarcini_Lot8-semnat.pdf.p7m
- PRSV_07_LD_2026_Caiet_sarcini_Lot9-semnat.pdf.p7m
- PRSV_07_LD_2026_Formular_oferta-semnat.docx.p7m
- PRSV_07_LD_2026_Formular_propunere_financiara_Lot1-semnat.xlsx.p7m
- PRSV_07_LD_2026_Formular_propunere_financiara_Lot2-semnat.xlsx.p7m
- PRSV_07_LD_2026_Formular_propunere_financiara_Lot3-semnat.xlsx.p7m
- PRSV_07_LD_2026_Formular_propunere_financiara_Lot4-semnat.xlsx.p7m
- PRSV_07_LD_2026_Formular_propunere_financiara_Lot5-semnat.xlsx.p7m
- PRSV_07_LD_2026_Formular_propunere_financiara_Lot6-semnat.xlsx.p7m
- PRSV_07_LD_2026_Formular_propunere_financiara_Lot7-semnat.xlsx.p7m
- PRSV_07_LD_2026_Formular_propunere_financiara_Lot8-semnat.xlsx.p7m
- PRSV_07_LD_2026_Formular_propunere_financiara_Lot9-semnat.xlsx.p7m
- PRSV_07_LD_2026_Formular_propunere_tehnica_Lot1-semnat.docx.p7m
- PRSV_07_LD_2026_Formular_propunere_tehnica_Lot2-semnat.docx.p7m
- PRSV_07_LD_2026_Formular_propunere_tehnica_Lot3-semnat.docx.p7m
- PRSV_07_LD_2026_Formular_propunere_tehnica_Lot4-semnat.docx.p7m
- PRSV_07_LD_2026_Formular_propunere_tehnica_Lot5-semnat.docx.p7m
- PRSV_07_LD_2026_Formular_propunere_tehnica_Lot6-semnat.docx.p7m
- PRSV_07_LD_2026_Formular_propunere_tehnica_Lot7-semnat.docx.p7m
- PRSV_07_LD_2026_Formular_propunere_tehnica_Lot8-semnat.docx.p7m
- PRSV_07_LD_2026_Formular_propunere_tehnica_Lot9-semnat.docx.p7m
- PRSV_07_LD_2026_Lx_Model_contract-semnat.pdf.p7m
- PRSV_07_LD_2026_Modele_declaratii-semnat.doc.p7m
DUAE
Participanți · 6 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
APEL LASER SRL CUI RO 15595373
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
MEDIST LIFE SCIENCE SRL CUI 24205119
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
SEBIA ROMANIA S.R.L. CUI RO48174192
Valoare atribuită
904.379,20 RON
din 931.016,46 RON estimat
2,9%
Adjudecat la 97,1% din estimat · economie 26.637,26 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.