Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 3,2% sub estimat
Achiziție lucrări pentru proiectul Creșterea mobilității urbane nepoluante prin investiții de tip integrat în soluții inteligente aferente unui cordor de mobilitate N-S din Municipiul Tecuci
- Număr anunț
- CN1091374
- Autoritate contractantă
- Primaria municipiului Tecuci (CUI 4269312)
- Cod CPV
- 45210000-2 · Lucrari de constructii de cladiri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 62.331.554,06 RON
- Valoare atribuită
- 60.345.296,86 RON 3,2% sub estimat
- Data publicării
- 03.04.2026 13:01
- Anunț de atribuire
- CAN1171514
- Termen limită
- 07.05.2026 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 232785-2026
- Documentație de atribuire
- DF1268396
Documente
Documentația de atribuire
- 01. PROIECT-semnat.Z01.p7s
- 01. PROIECT-semnat.ZIP.p7s
- 02. AC_AVIZE-semnat.Z01.p7s
- 02. AC_AVIZE-semnat.Z02.p7s
- 02. AC_AVIZE-semnat.ZIP.p7s
- 1 Anexa 1 la Fisa de date-semnat.pdf.p7s
- 2. Caiet de sarcini_licitatie.pdf semnat.pdf-semnat.pdf.p7s
- 3.1 Formular Propunere tehnica-semnat.pdf.p7s
- 3. Formulare-semnat.pdf.p7s
- 4. Contract executie conform HG nr 1 din 2018-semnat.pdf.p7s
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1268396.pdf
- Liste Cantitati_F1_2_3_4_5-semnat.pdf.p7s
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Asociere
Ofertant lider
DAVIDE CONSTRUCT SRL CUI RO22291326
Terți susținători 1
LEMACONS SRL CUI RO26287387
Subcontractanți 4
ATRIA CONCEPT SRL CUI 35988245
DRAMON 99 SRL CUI RO 12267703
HELIOS SECURITY SRL CUI RO 15950130
THEDA MAR DESIGN S.R.L. CUI 43154690
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
CORNELL'S FLOOR S.R.L. CUI 24616580
Asociați 1
CORNELL S TEHNIC CONSTRUCT CUI 32263455
Subcontractanți 1
BIARAL SRL CUI RO14957270
Valoare atribuită
60.345.296,86 RON
din 62.331.554,06 RON estimat
3,2%
Adjudecat la 96,8% din estimat · economie 1.986.257,20 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.