Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,2% sub estimat

Extindere soluție de management al calculatoarelor, echipamentelor și utilizatorilor din rețeaua de business și implementarea unui modul de gestionare a solicitărilor IT - platformă Helpdesk - CNE CR # 43242 / SNN SC CR # 43960

Număr anunț
CN1091339
Autoritate contractantă
Societatea Nationala NUCLEARELECTRICA S.A. (CUI 10874881)
Cod CPV
48517000-5 · Pachete software IT (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
960.803,33 RON
Valoare atribuită
958.477,50 RON 0,2% sub estimat
Data publicării
01.04.2026 12:09
Anunț de atribuire
CAN1171069
Termen limită
04.05.2026 15:00
Documentație de atribuire
DF1268227

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

958.477,50 RON

din 960.803,33 RON estimat 0,2%

Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 2.325,83 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.