Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,4% sub estimat
Reluare Lot 3 – In cadrul proiectului privind „ Dotarea laboratorului de microbiologie din cadrul Spitalului Municipal Medias” Cod Proiect: 328849
- Număr anunț
- CN1091332
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL MEDIAS (CUI 4751469)
- Cod CPV
- 33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 119.996 RON
- Valoare atribuită
- 119.500 RON 0,4% sub estimat
- Data publicării
- 02.04.2026 11:00
- Anunț de atribuire
- CAN1170470
- Termen limită
- 07.05.2026 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 227844-2026
- Documentație de atribuire
- DF1268152
Documente
Documentația de atribuire
- 2. V1_Caiet_de_Sarcini_MICROBIOLOGIE_MEDIAS pdf.pdf.p7s
- 4. V1_Formular propunere tehnica_MICROBIOLOGIE_MEDIAS pdf.pdf.p7s
- 5. Model_formulare_MICROBIOLOGIE_MEDIAS pdf.pdf.p7s
- 6_ Model_Contract_MICROBIOLOGIE_MEDIAS pdf.pdf.p7s
- Anexa LOT 3 - Factori de evaluare - Sistem automat de colorare lame pdf.pdf.p7s
- Copie a 5_1 Anexa_formular_Propunere_financiara_MICROBIOLOGIE_MEDIAS pdf.pdf.p7s
- FT3.1_Sistem automat de colorare lame pdf.pdf.p7s
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1268152.pdf
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
A.M.S. 2000 TRADING IMPEX SRL CUI RO 9603757
Valoare atribuită
119.500 RON
din 119.996 RON estimat
0,4%
Adjudecat la 99,6% din estimat · economie 496 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.