Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 100,0% sub estimat
Acord-cadru servicii de mentenanta pentru echipament radiologic 3
- Număr anunț
- CN1091317
- Autoritate contractantă
- SPITAL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA ORADEA (CUI 4208498)
- Cod CPV
- 50421200-4 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului radiologic (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 180.000 RON
- Valoare atribuită
- 0 RON 100,0% sub estimat
- Data publicării
- 01.04.2026 07:41
- Anunț de atribuire
- CAN1172938
- Termen limită
- 02.06.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1268201
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
PHILIPS ROMANIA SRL CUI RO2593699
Valoare atribuită
0 RON
din 180.000 RON estimat
100,0%
Adjudecat la 0,0% din estimat · economie 180.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.