Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 100,0% sub estimat

Medicament pentru sistemul musculo-scheletic

Număr anunț
CN1091311
Autoritate contractantă
Centrul NationalClinic de Recuperare Neuropsihomotorie Copii Dr. Nicolae Robanescu (CUI 21101334)
Cod CPV
33632000-9 · Medicamente pentru sistemul musculo-scheletic (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
365.731.153,92 RON
Valoare atribuită
0 RON 100,0% sub estimat
Data publicării
02.04.2026 11:00
Anunț de atribuire
CAN1171289
Termen limită
05.05.2026 15:00
Număr TED (JOUE)
229340-2026
Documentație de atribuire
DF1268242

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
DR.MAX S.R.L. CUI 9378655

Valoare atribuită

0 RON

din 365.731.153,92 RON estimat 100,0%

Adjudecat la 0,0% din estimat · economie 365.731.153,92 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.