Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 100,0% sub estimat

Acord cadru de furnizare Îmbrăcăminte de protecţie împotriva agenţilor biologici şi chimici

Număr anunț
CN1091305
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic Judetean de Urgenta Targu.Mures (CUI 4323209)
Cod CPV
35113410-6 · Imbracaminte de protectie impotriva agentilor biologici si chimici (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.214.000 RON
Valoare atribuită
0 RON 100,0% sub estimat
Data publicării
02.04.2026 11:00
Anunț de atribuire
CAN1172389
Termen limită
04.05.2026 15:00
Număr TED (JOUE)
227490-2026
Documentație de atribuire
DF1268287

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
FLEXI PRO SRL CUI RO 25188580

Valoare atribuită

0 RON

din 5.214.000 RON estimat 100,0%

Adjudecat la 0,0% din estimat · economie 5.214.000 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.