Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 5,8% sub estimat

IMPRIMATE NEFALSIFICABILE (BONURI VALORICE CARBURANTI)

Număr anunț
CN1091474
Autoritate contractantă
r1890420 - RAJA S.A CONSTANTA
Furnizor / câștigător
ROMPETROL DOWNSTREAM SRL (CUI 12751583)
Cod CPV
22450000-9 · Imprimate nefalsificabile (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
22.989.600 RON
Valoare atribuită
21.658.057,20 RON 5,8% sub estimat
Data publicării
08.04.2026 07:56
Anunț de atribuire
CAN1170927
Termen limită
06.05.2026 15:00
Număr TED (JOUE)
236658-2026
Documentație de atribuire
DF1268552

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

21.658.057,20 RON

din 22.989.600 RON estimat 5,8%

Adjudecat la 94,2% din estimat · economie 1.331.542,80 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.