În evaluare
Anunț de participare
Servicii de implementare New CRM Grids
- Număr anunț
- CN1091578
- Autoritate contractantă
- RETELE ELECTRICE ROMANIA S.A. (CUI RO14507322)
- Cod CPV
- 72263000-6 · Servicii de aplicare de software (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- În evaluareTermenul de depunere a trecut, dar SEAP încă listează procedura în desfășurare: ofertele sunt în evaluare.
- Tip procedură
- Procedura competitiva cu negocierecum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 25.336.353,89 RON
- Data publicării
- 09.04.2026 13:00
- Termen limită
- 05.06.2026 13:00
- Număr TED (JOUE)
- 240540-2026
- Documentație de atribuire
- DF1268722
Documente
Documentația de atribuire
- Acord cadru.zip
- Caiet de Sarcini.zip
- Formular DUAE editabil.docx.p7m
- Formulare.docx.p7m
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1268722.pdf
DUAE
Clarificări & decizii (4)
Termen prelungit-
27.05.2026 11:03Clarificare din oficiu automata prelungire termenClarificare/erata generata automat ca urmare a extinderii termenelorClarificare_Oficiu_Automata_CN1091578.pdf
-
18.05.2026 16:02Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareRaspuns consolidat clarificari
-
18.05.2026 16:01Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareRaspuns consolidat clarificari
-
29.04.2026 13:02Clarificare din oficiu automata prelungire termenClarificare/erata generata automat ca urmare a extinderii termenelorClarificare_Oficiu_Automata_CN1091578.pdf
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant
Engineering Ingegneria Informatica S.p.A. CUI 00967720285
Subcontractanți 3
Arsenalia Italia S.r.l. CUI 04522540279
BE THINK SOLVE EXECUTE RO SRL CUI RO33603741
FOCALITY SRL CUI RO 23154424
Oferta 2
Individuala
Ofertant
Subcontractanți 3
Accenture Inc. CUI AS091-199207
ACCENTURE SERVICES SRL CUI 18491628
Accenture S.p.A. CUI 13454210157
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.