Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 2,0% sub estimat
CONTRACT DE FURNIZARE "ECHIPAMENTE TEHNOLOGICE PENTRU AMENAJARE DATA ROOM CIUREL, inclusiv materiale de instalare, și servicii de instalare, punere in functiune, configurare, operationalizare si instruire incluse"
- Număr anunț
- CN1091551
- Autoritate contractantă
- Serviciul de Telecomunicatii Speciale (CUI 4267230)
- Cod CPV
- 42500000-1 · Echipamente de racire si de ventilare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura competitiva cu negocierecum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.145.530 RON
- Valoare atribuită
- 8.960.382 RON 2,0% sub estimat
- Data publicării
- 08.04.2026 07:57
- Anunț de atribuire
- CAN1173773
- Termen limită
- 14.05.2026 10:00
- Număr TED (JOUE)
- 239284-2026
- Documentație de atribuire
- DF1268879
Documente
Documentația de atribuire
Participanți
Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).
Valoare atribuită
8.960.382 RON
din 9.145.530 RON estimat
2,0%
Adjudecat la 98,0% din estimat · economie 185.148 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.