Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 32,9% sub estimat

Acord cadru furnizare medicamente uz uman

Număr anunț
CN1091534
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE PROTECTIE SI PAZA – U.M. 0149 F BUCURESTI (CUI 4283635)
Cod CPV
33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.121.069,77 RON
Valoare atribuită
752.117,05 RON 32,9% sub estimat
Data publicării
08.04.2026 07:56
Anunț de atribuire
CAN1170020
Termen limită
11.05.2026 15:00
Număr TED (JOUE)
239715-2026
Documentație de atribuire
DF1268726

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (29)

LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
29 Betaxololum 20mg compr.film Anulat
61 Combinații - Azelastinum chlorhidratum 137 mcg + Fluticasonum … Anulat
64 Combinaţii - Benfotthiaminum 40mg + Pyridoxinum 90mg + Cyanocob… Anulat
65 Combinații - Benzydaminum 1.5mg/ml + Cetylpyridinii chloridum 5… Anulat
66 Combinații - Betamethasonum 0.5mg/g + Clotrimazolum 10mg/g + Ge… Anulat
69 Combinatii - Calcii dobesilas 40 mg/g +Lidocainum clorhidratum … Anulat
86 Combinaţii - Formoterolum 5mcg + Glicopironium 7.2mcg + Budeson… Anulat
90 Combinaţii - Indacaterolum 85mcg + Glicopironium 43mcg/doza cap… Anulat
102 Combinatii - Pancreatinum 200mg +Bila bovinum 25mg draj. Anulat
108 Combinaţii - Perindoprilum arginină 5mg + Amlodipinum 10mg com… Anulat
109 Combinaţii - Perindoprilum arginină 5mg + Amlodipinum 5mg comp… Anulat
110 Combinaţii - Perindoprilum arginină 10mg + Amlodipinum 10mg com… Anulat
111 Combinaţii - Perindoprilum arginină 10mg + Amlodipinum 5mg comp… Anulat
126 Combinaţii - tip - NEUROMULTIVIT - Thiaminum 100mg + Pyridoxinu… Anulat
152 Diclofenacum 150mg caps.elib.prel. Anulat
156 Diclofenacum natrium 140mg x 5 emplastru medicamentos Anulat
165 Epinephrinum 300mcg sol.inj. în stilou preumpl. cu 2ml Anulat
174 Ferrosi sulfas 320mg + Acidum ascorbicum 60mg compr.film. Anulat
194 Indometacinum 1mg/ml pic.oft x 5ml Anulat
197 Ivabradinum 5mg compr.film. Anulat
240 Phenoxymethylpenicillinum 1 milion u.i. compr.film. Anulat
242 Plante - tip CANEPHRON - 36mg iarbă de țintaură pulbere, 36mg r… Anulat
249 Racecadotrilum 100mg caps. Anulat
261 Salbutamolum susp.inhal.presurizată 100mcg/doză x 200 Anulat
272 Tetryzolinum 0.05% pic.oft. X 15ml Anulat
274 Tiotropium 18mcg caps.cu dispz.pulb.inh. Anulat
281 Vaccin - tip BRONCHO-VAXOM 7mg caps. Anulat
285 Valsartanum 80mg compr.film. Anulat
286 Verapamilum 240mg compr.film.elib.prel. Anulat

Participanți · 15 oferte

Oferta 1 Individuala
Ofertant lider
PHARMA SA CUI RO 13591928
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
INFOMED FLUIDS SRL CUI RO 16674718
Oferta 3 Individuala
Încă 12 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

752.117,05 RON

din 1.121.069,77 RON estimat 32,9%

Adjudecat la 67,1% din estimat · economie 368.952,72 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.