Anulată
Anunț de participare
Acord cadru pentru medicamente pentru sistemul genito-urinar si hormoni pentru o perioada de 24 luni.
- Număr anunț
- CN1091594
- Autoritate contractantă
- Spitalul de REcuperare Cardiovasculara " Dr. Benedek Geza" Covasna (CUI 4404559)
- Cod CPV
- 33640000-8 · Medicamente pentru sistemul genito-urinar si hormoni (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AnulatăAutoritatea a anulat procedura.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.264.631 RON
- Valoare finală
- 0 RON
- Data publicării
- 09.04.2026 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1171582
- Termen limită
- 03.06.2026 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 241707-2026
- Documentație de atribuire
- DF1268367
Documente
Documentația de atribuire
Clarificări & decizii (8)
Termen prelungit-
28.05.2026 13:02Clarificare din oficiu automata prelungire termenClarificare/erata generata automat ca urmare a extinderii termenelorClarificare_Oficiu_Automata_CN1091594.pdf
-
27.05.2026 11:02Clarificare din oficiu automataClarificare generata automat ca urmare a modificarilor aduse documentatiei de atribuireClarificare_Oficiu_Erata_Automata_DF1268367.pdf
-
26.05.2026 11:26Clarificare din oficiuClarificare din oficiu
-
12.05.2026 09:14Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareRaspuns solicitare clarificare
-
12.05.2026 09:07Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareRaspuns solicitare clarificare
-
11.05.2026 14:37Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareRaspuns solicitare clarificare
-
05.05.2026 11:15Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareClarificare din oficiu Lot nr 36Clarificare din oficiu
-
16.04.2026 08:49Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareIn urma solicitarii de clarificari, atasat regasiti acord cadru si contract subsecvent. Dintr-o eroare umana s-a omis publicarea documentului.Proiect Contract - Acord cadru si Contract Subsecvent
Participanți
Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.