Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 100,0% sub estimat
Materiale Sanitare(Dispozitiv de administrare a oxigenului, Cleme chirurgicale, Cearsafuri pentru sali de operatie, Instrumente pentru anestezie,Sisteme de drenaj,Articole pentru perfuzii
- Număr anunț
- CN1091592
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DEVA (CUI 4374385)
- Cod CPV
- 33157800-3 · Dispozitiv de administrare a oxigenului (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.680.162,64 RON
- Valoare atribuită
- 0 RON 100,0% sub estimat
- Data publicării
- 09.04.2026 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1173534
- Termen limită
- 14.05.2026 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 241393-2026
- Documentație de atribuire
- DF1268771
Documente
Documentația de atribuire
- 1.FISA INFORMATII GENERALE.docx
- 2.DECLARATIE PE PROPRIA RASPUNDERE.docx
- 3.FORMULAR SOLICITARI CLARIFICARI.docx
- 4.FORMULAR GARANTIE.docx
- 5.FORMULAR OFERTA TEHNICA.docx
- 6.FORMULAR OFERTA FINANCIARA.docx
- Acord Cadru.pdf
- Caiet Sarcini.pdf
- DECIZIE.pdf
- DOCUMENTATIE ATRIBUIRE( INSTRUCTIUNI PT OFERTANTI+CAIET SARCINI.pdf
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1268771.pdf
Participanți
Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).
Valoare atribuită
0 RON
din 12.680.162,64 RON estimat
100,0%
Adjudecat la 0,0% din estimat · economie 12.680.162,64 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.