Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 38,4% sub estimat
Servicii de asigurare Auto : RCA si FULL CASCO cu fransiza 500 Euro/eveniment
- Număr anunț
- CN1091710
- Autoritate contractantă
- RATBV S.A. (CUI RO1102556)
- Cod CPV
- 66514110-0 · Servicii de asigurare a autovehiculelor (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.806.707,12 RON
- Valoare atribuită
- 6.660.750,85 RON 38,4% sub estimat
- Data publicării
- 16.04.2026 13:01
- Anunț de atribuire
- CAN1171476
- Termen limită
- 18.05.2026 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 260240-2026
- Documentație de atribuire
- DF1269150
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
ALLIANZ - TIRIAC ASIGURARI SA CUI RO 6120740
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. CUI 14360018
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
Valoare atribuită
6.660.750,85 RON
din 10.806.707,12 RON estimat
38,4%
Adjudecat la 61,6% din estimat · economie 4.145.956,27 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.