Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 100,0% sub estimat

FIRE SUTURA BLOC OPERATOR

Număr anunț
CN1091737
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA ZALAU (CUI 4291719)
Cod CPV
33141121-4 · Suturi chirurgicale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.607.253,08 RON
Valoare atribuită
0 RON 100,0% sub estimat
Data publicării
16.04.2026 13:00
Anunț de atribuire
CAN1170194
Termen limită
11.05.2026 15:00
Număr TED (JOUE)
261114-2026
Documentație de atribuire
DF1269029

Documente

Documentația de atribuire

Participanți

Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).

Valoare atribuită

0 RON

din 2.607.253,08 RON estimat 100,0%

Adjudecat la 0,0% din estimat · economie 2.607.253,08 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.