Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 100,0% sub estimat
Acord cadru de furnizare medicamente PN3 - COST VOLUM 2026 – 2027 – 3
- Număr anunț
- CN1091675
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA TARGOVISTE (CUI 4206845)
- Cod CPV
- 33652100-6 · Antineoplazice (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.128.872,90 RON
- Valoare atribuită
- 0 RON 100,0% sub estimat
- Data publicării
- 15.04.2026 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1173037
- Termen limită
- 21.05.2026 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 256213-2026
- Documentație de atribuire
- DF1268982
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa cantitativa garantie de participare med PN3-CV 2026-2027-3 .xls.p7s
- Caiet-de-Sarcini med PN3-CV 2026-2027-3.docx.p7s
- Centralizator propunere-financiara med PN3-CV 2026-2027-3.xlsx.p7s
- Formular propunere financiara med PN3-CV 2026-2027-3.docx.p7s
- Formular propunere tehnica med PN3-CV 2026-2027-3.docx.p7s
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1268982.pdf
- Instructiuni pentru ofertanti med PN3-CV 2026-2027-3.docx.p7s
- Model-acord-cadru-contract subsecvent med. PN3-CV 2026-2027-3.docx.p7s
- Modele de formulare med PN3-CV 2026-2027-3.docx.p7s
Participanți · 11 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
FRESENIUS KABI ROMANIA SRL CUI RO 3391027
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
PHARMA SA CUI RO 13591928
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
COMPANIA NATIONALA UNIFARM SA CUI RO 11653560
Valoare atribuită
0 RON
din 11.128.872,90 RON estimat
100,0%
Adjudecat la 0,0% din estimat · economie 11.128.872,90 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.