Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 73,0% sub estimat
,Rulmenți pentru vehicule feroviare motoare” – împărțită în 6 loturi
- Număr anunț
- CN1091676
- Autoritate contractantă
- SNTFC ,,CFR CALATORI" SA (CUI RO11054545)
- Cod CPV
- 44442000-0 · Rulmenti cu role (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 105.550 RON
- Valoare atribuită
- 28.500 RON 73,0% sub estimat
- Data publicării
- 15.04.2026 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1170869
- Termen limită
- 25.05.2026 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 255153-2026
- Documentație de atribuire
- DF1268964
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
RUBIX RO S.R.L. CUI RO 33738900
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
PRIMAGRA ROMANIA S.R.L. CUI RO9852650
Valoare atribuită
28.500 RON
din 105.550 RON estimat
73,0%
Adjudecat la 27,0% din estimat · economie 77.050 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.