Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 100,0% sub estimat
Medicamente diverse - 12 loturi (CUI 18)
- Număr anunț
- CN1091673
- Autoritate contractantă
- Spitalul Universitar de Urgenta Militar Central "Dr. Carol Davila (CUI 4364594)
- Cod CPV
- 33651100-9 · Antibacterieni pentru uz sistemic (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 25.635.915 RON
- Valoare atribuită
- 0 RON 100,0% sub estimat
- Data publicării
- 15.04.2026 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1172175
- Termen limită
- 18.05.2026 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 256240-2026
- Documentație de atribuire
- DF1268946
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 14 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
BIOEEL CUI RO 1199107
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
CHIMIMPORTEXPORT PLURIMEX SRL CUI RO 12498
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
PHARMA VISION PLUS SRL CUI 13647450
Valoare atribuită
0 RON
din 25.635.915 RON estimat
100,0%
Adjudecat la 0,0% din estimat · economie 25.635.915 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.