Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 14,2% sub estimat

Serviciul de salubrizare dormitoare și spații administrative în Depoul de Locomotive Satu Mare, Revizia de Vagoane Satu Mare, Stația și Comanda Personalului Satu Mare

Număr anunț
CN1091664
Autoritate contractantă
SNTFC ,,CFR CALATORI" SA (CUI RO11054545)
Cod CPV
90910000-9 · Servicii de curatenie (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
140.297 RON
Valoare atribuită
120.320,88 RON 14,2% sub estimat
Data publicării
14.04.2026 07:23
Anunț de atribuire
CAN1171548
Termen limită
14.05.2026 15:00
Documentație de atribuire
DF1268902

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

120.320,88 RON

din 140.297 RON estimat 14,2%

Adjudecat la 85,8% din estimat · economie 19.976,12 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.