Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,7% sub estimat
MATERIALE CONSUMABILE PENTRU MONITORIZARE - CUI 24
- Număr anunț
- CN1091846
- Autoritate contractantă
- Spitalul Universitar de Urgenta Militar Central "Dr. Carol Davila (CUI 4364594)
- Furnizor / câștigător
- DACORUM GRUP SRL (CUI 11609301)
- Cod CPV
- 33124130-5 · Accesorii de diagnosticare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.528.900 RON
- Valoare atribuită
- 1.517.750 RON 0,7% sub estimat
- Data publicării
- 21.04.2026 15:43
- Anunț de atribuire
- CAN1171244
- Termen limită
- 25.05.2026 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 269590-2026
- Documentație de atribuire
- DF1269299
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (9)
Estimat: 1.528.900 RON Adjudecat: 1.517.750 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Manseta NIBP pentru Monitor Philips | 114.400 RON | — | |
| 2 | Furtun manseta pentru Monitor Philips | 86.900 RON | — | |
| 3 | Senzor temperatura pentru Monitor Philips | 297.000 RON | DACORUM GRUP | 1.517.750 RON |
| 4 | Set cablu EKG cu 5 derivatii pentru Monitor Philips | 303.600 RON | — | |
| 5 | Cablu presiune PICCO | 24.750 RON | — | |
| 6 | Cablu iesire modul debit cardiac | 46.200 RON | — | |
| 7 | Cablu Edwards | 28.900 RON | — | |
| 8 | Modul monitorizare debit cardiac pentru monitor Philips | 145.350 RON | — | |
| 9 | Cablu cu senzor SPO2 pentru Monitor Philips | 481.800 RON | — |
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DACORUM GRUP SRL CUI RO 11609301
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
SOF MEDICA S.A. CUI RO 6719715
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
CARTO - PLAST SRL CUI RO 22847422
Valoare atribuită
1.517.750 RON
din 1.528.900 RON estimat
0,7%
Adjudecat la 99,3% din estimat · economie 11.150 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.