Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 100,0% sub estimat
“Medicamente VI”
- Număr anunț
- CN1091782
- Autoritate contractantă
- Spitalul Judetean de Urgenta Tulcea (CUI 4026712)
- Cod CPV
- 33652100-6 · Antineoplazice (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 364.419.154,92 RON
- Valoare atribuită
- 0 RON 100,0% sub estimat
- Data publicării
- 20.04.2026 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1171076
- Termen limită
- 25.05.2026 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 266251-2026
- Documentație de atribuire
- DF1269235
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 14 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
FRESENIUS KABI ROMANIA SRL CUI RO 3391027
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
FITERMAN DISTRIBUTION SRL CUI RO 27216082
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
SERMEDIC SRL CUI RO 16821282
Valoare atribuită
0 RON
din 364.419.154,92 RON estimat
100,0%
Adjudecat la 0,0% din estimat · economie 364.419.154,92 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.