Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 3,4% sub estimat

Servicii de reparare motoferastraie si motounelte inclusiv piese si accesorii - DS Timis

Număr anunț
CN1091832
Autoritate contractantă
REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
Cod CPV
50531000-6 · Servicii de reparare si de intretinere a masinilor neelectrice (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
807.165,70 RON
Valoare atribuită
779.943,04 RON 3,4% sub estimat
Data publicării
21.04.2026 15:43
Anunț de atribuire
CAN1172710
Termen limită
26.05.2026 15:00
Număr TED (JOUE)
271871-2026
Documentație de atribuire
DF1269400

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

779.943,04 RON

din 807.165,70 RON estimat 3,4%

Adjudecat la 96,6% din estimat · economie 27.222,66 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.