Acasă · Licitații
· Echipamente de laborator, optice si de precizie (cu exceptia ochelarilor) (Rev.2)
În evaluare
Anunț de participare
Echipamente esentiale pentru implementarea proiectului „ Sistem versatil de eliberare controlata a formularilor topice avansate-Platforma inteligenta pentru proiectare, modelare, caracterizare si fabricare accelerata” acronim:Smart-TOPIC,cod SMIS 330783
- Număr anunț
- CN1091931
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA DE MEDICINA SI FARMACIE "GRIGORE T.POPA" DIN IASI (CUI 4701100)
- Cod CPV
- 38000000-5 · Echipamente de laborator, optice si de precizie (cu exceptia ochelarilor) (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- În evaluareTermenul de depunere a trecut, dar SEAP încă listează procedura în desfășurare: ofertele sunt în evaluare.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.680.703,09 RON
- Data publicării
- 24.04.2026 11:12
- Termen limită
- 03.06.2026 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 283349-2026
- Documentație de atribuire
- DF1269584
Documente
Documentația de atribuire
Clarificări & decizii (3)
-
18.05.2026 08:30
-
04.05.2026 10:25
-
04.05.2026 10:24
Participanți · 7 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
ANTISEL RO SRL CUI RO 27040635
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ALTIUM INTERNATIONAL S.R.L. CUI RO 14125527
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
ALIANT BUSINESS SOLUTIONS S.R.L. CUI RO 980141
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.