Atribuită
Anunț de participare
ACORD CADRU reactivi si consumabile pentru hematologie ,analiza urini,coagulare
- Număr anunț
- CN1091927
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DEVA (CUI 4374385)
- Furnizor / câștigător
- TOP DIAGNOSTICS SRL (CUI 10572840)
- Cod CPV
- 33696300-8 · Reactivi chimici (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.231.333,19 RON
- Valoare atribuită
- 6.231.333,19 RON
- Data publicării
- 24.04.2026 11:13
- Anunț de atribuire
- CAN1171047
- Termen limită
- 22.05.2026 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 282482-2026
- Documentație de atribuire
- DF1269590
Documente
Documentația de atribuire
- 1.FORMULARE GARANTIE.docx.p7s
- decizie comisie scanat.pdf
- DECLARATIE PE PROPRIA RASPUNDERE.docx.p7s
- documentatie sacanat.pdf
- FORMULARE OFERTA FINANCIARA.docx.p7s
- FORMULARE OFERTA TEHNICA.docx.p7s
- FORMULARE SOLICITARI CLARIFICARI.docx.p7s
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1269590.pdf
- instructiuni scanat.pdf
- MODEL ACORD CADRU SCANAT.pdf
- MODEL CONTRACT SCANAT.pdf
Loturi (4)
Estimat: 6.231.333,19 RON Adjudecat: 6.231.333,19 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | REACTIVI SI CONSUMABILE COMPATIBIL SAU ECHIVALENT CU ANALIZOR V… | 2.254.130,19 RON | MEDICLIM S.R.L. | 2.254.130,19 RON |
| 2 | PACHET REACTIVI COMPATIBILI SAU ECHIVALENT CU ANALIZORUL STA CO… | 1.737.321 RON | Top Diagnostics S.R.L. | 1.737.321 RON |
| 3 | PACHET REACTIVI SI CONSUMABILE COMPATIBILE SAU ECHIVALENT CU … | 1.370.694 RON | Top Diagnostics S.R.L. | 1.370.694 RON |
| 4 | Reactivi urina compatibili - linia automata pentru analiza a ur… | 869.188 RON | Top Diagnostics S.R.L. | 869.188 RON |
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TOP DIAGNOSTICS SRL CUI RO 10572840
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MEDICLIM S.R.L. CUI RO 6300279
Valoare atribuită
6.231.333,19 RON
din 6.231.333,19 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro