Anulată
Anunț de participare
Furnizarea a 35 autoutilitare, în sistem leasing operațional pe durata a 48 de luni
- Număr anunț
- CN1091915
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL CONSTANTA (CUI 4785631)
- Cod CPV
- 34110000-1 · Autoturisme (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AnulatăAutoritatea a anulat procedura.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.046.208,80 RON
- Valoare finală
- 0 RON
- Data publicării
- 23.04.2026 18:10
- Anunț de atribuire
- CAN1170163
- Termen limită
- 27.05.2026 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 279006-2026
- Documentație de atribuire
- DF1269494
Documente
Documentația de atribuire
Clarificări & decizii (2)
-
12.05.2026 14:40Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareRaspuns consolidat 12.05.2026 In atentia operatorilor economici interesatiRaspuns consolidat la solicitarile de clarificari
-
12.05.2026 14:39Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareAnexa raspuns consolidat 12.05.2026- Formulare in format editabilAnexa Raspuns consolidat 12.05.2026
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
LEASEIN S.R.L. CUI RO50006549
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.