Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 100,0% sub estimat
Acord cadru de furnizare Implanturi ortopedice
- Număr anunț
- CN1091910
- Autoritate contractantă
- Spitalul Judetean de Urgenta Slobozia (CUI 4231768)
- Cod CPV
- 33183100-7 · Implanturi ortopedice (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 25.510.030,40 RON
- Valoare atribuită
- 0 RON 100,0% sub estimat
- Data publicării
- 23.04.2026 18:10
- Anunț de atribuire
- CAN1170148
- Termen limită
- 22.05.2026 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 280058-2026
- Documentație de atribuire
- DF1269528
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
MEDICAL ORTOVIT SRL CUI RO 9625593
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
STRYKER ROMANIA SRL CUI 12704530
Valoare atribuită
0 RON
din 25.510.030,40 RON estimat
100,0%
Adjudecat la 0,0% din estimat · economie 25.510.030,40 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.