Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat

PACHET OPTICA ADAPTIVA

Număr anunț
CN1091884
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE PENTRU FIZICA LASERILOR, PLASMEI SI RADIATIEI (CUI RO9052135)
Cod CPV
38600000-1 · Instrumente optice (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
603.409 RON
Valoare atribuită
603.000 RON 0,1% sub estimat
Data publicării
22.04.2026 13:00
Anunț de atribuire
CAN1173635
Termen limită
29.05.2026 15:00
Număr TED (JOUE)
274164-2026
Documentație de atribuire
DF1269482

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Individuala
Ofertant lider
APEL LASER SRL CUI RO 15595373

Valoare atribuită

603.000 RON

din 603.409 RON estimat 0,1%

Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 409 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.