Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 100,0% sub estimat
FURNIZARE MEDICAMENTE_VUTRISIRANUM_PNS DE DIAGNOSTIC SI TRATAMENT PENTRU BOLI RARE SI SEPSIS SEVER_BOLI NEUROLOGICE DEGENERATIVE/INFLAMATOR-IMUNE_TRATAMENTUL MEDICAMENTOS AL BOLNAVILOR CU AMILOIDOZĂ CU TRANSTIRETINĂ
- Număr anunț
- CN1092025
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SF.SPIRIDON IASI (CUI 4701312)
- Cod CPV
- 33661700-8 · Alte medicamente pentru sistemul nervos (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 15.702.212,16 RON
- Valoare atribuită
- 0 RON 100,0% sub estimat
- Data publicării
- 28.04.2026 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1171567
- Termen limită
- 04.06.2026 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 289706-2026
- Documentație de atribuire
- DF1269777
Documente
Documentația de atribuire
Clarificări & decizii (1)
-
22.05.2026 10:36Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareraspuns consolidat
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. CUI RO 8955860
Valoare atribuită
0 RON
din 15.702.212,16 RON estimat
100,0%
Adjudecat la 0,0% din estimat · economie 15.702.212,16 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.