Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 100,0% sub estimat

Acord cadru de furnizare servicii de reparare, verificare si intretinere a echipamentului medical

Număr anunț
CN1092012
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic Judetean de Urgenta Targu.Mures (CUI 4323209)
Cod CPV
50421000-2 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului medical (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.162.044 RON
Valoare atribuită
0 RON 100,0% sub estimat
Data publicării
28.04.2026 13:00
Anunț de atribuire
CAN1170211
Termen limită
26.05.2026 15:00
Număr TED (JOUE)
289558-2026
Documentație de atribuire
DF1269743

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

0 RON

din 1.162.044 RON estimat 100,0%

Adjudecat la 0,0% din estimat · economie 1.162.044 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.