Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 13,5% sub estimat
Furnizare diverse medicamente
- Număr anunț
- CN1091997
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE SATU MARE (CUI 3897530)
- Furnizor / câștigător
- DR.MAX S.R.L. (CUI 9378655)
- Cod CPV
- 33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 685.660 RON
- Valoare atribuită
- 593.300 RON 13,5% sub estimat
- Data publicării
- 24.04.2026 12:11
- Anunț de atribuire
- CAN1170025
- Termen limită
- 28.05.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1269642
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (8)
Adjudecat: 637.900 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | COLISTINUM 1.000.000 UI.PULB. PT. SOL. INJ./PERF. | — | DR.MAX,BIOEEL | 64.500 RON |
| 2 | METHYLPREDNISOLONUM 125 mg PULB.+SOLV. PT. SOL. INJ./PERF. | — | ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA,DR.MAX | 97.410 RON |
| 3 | AMPICILLINUM + SULBACTAM 1000mg/500mg PULB. PT. SOL. INJ./PERF. | — | DR.MAX,Pharma | 78.400 RON |
| 4 | CEFEPIMUM 1g PULB. PT. SOL. INJ./PERF | — | FRESENIUS KABI ROMANIA | 64.850 RON |
| 5 | IMIPENEMUM+CILASTATINUM 500mg/500mg PULB. PT. SOL. PERF. | — | FRESENIUS KABI ROMANIA,DR.MAX | 86.650 RON |
| 6 | METRONIDAZOLUM 5mg/ml -100 ml SOL. PERF. | — | B.BRAUN MEDICAL 2 contracte | 89.200 RON |
| B.BRAUN MEDICAL · contract 568 · 18.06.2026 | 44.600 RON | |||
| B.BRAUN MEDICAL · contract 568 · 18.06.2026 | 44.600 RON | |||
| 7 | BECLOMETASONUM+FORMOTEROLUM+GLICOPIRONIU BROMIDUM 87micrograme/… | — | DONA. LOGISTICA,FARMACEUTICA REMEDIA DISTRIBUTION & LOGISTICS S.R.L. | 122.290 RON |
| 8 | CLINDAMYCINUM 150mg/ml SOL. INJ./PERF. | — | DR.MAX,FARMACEUTICA REMEDIA DISTRIBUTION & LOGISTICS S.R.L. | 34.600 RON |
Participanți · 9 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
FRESENIUS KABI ROMANIA SRL CUI RO 3391027
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
B.BRAUN MEDICAL SRL CUI RO 11080242
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
FARMACEUTICA REMEDIA DISTRIBUTION & LOGISTICS S.R.L. CUI RO3572074
Valoare atribuită
593.300 RON
din 685.660 RON estimat
13,5%
Adjudecat la 86,5% din estimat · economie 92.360 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.