Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 100,0% sub estimat
Furnizare piatra de cariera si concasata pentru Administratia Bazinala de Apa Mures/S.G.A. Mures/S.G.A. Alba/S.G.A. Hunedoara .
- Număr anunț
- CN1091990
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA NATIONALA APELE ROMANE -ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA MURES (CUI RO23719936)
- Cod CPV
- 14212300-3 · Piatra de cariera si concasata (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.396.561 RON
- Valoare atribuită
- 0 RON 100,0% sub estimat
- Data publicării
- 27.04.2026 11:00
- Anunț de atribuire
- CAN1172013
- Termen limită
- 26.05.2026 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 286173-2026
- Documentație de atribuire
- DF1269618
Documente
Documentația de atribuire
- 2.1. Caiet de Sarcini piatra SGA MS 2026-semnat.pdf.p7s
- 2.2. Caiet de Sarcini piatra SGA AB 2026-semnat.pdf.p7s
- 2.3. Caiet de Sarcini piatra SGA HD 2026-semnat.pdf.p7s
- 3.1 Model contract subsecvent cu reluare competitie-semnat.pdf.p7s
- 3. Model acord cadru piatra cu reluarea competitiei-semnat.pdf.p7s
- 4.Modele formulare furnizare piatra acord cadru 2026 -semnat.docx.p7s
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1269618.pdf
Participanți
Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).
Valoare atribuită
0 RON
din 1.396.561 RON estimat
100,0%
Adjudecat la 0,0% din estimat · economie 1.396.561 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.