Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 100,0% sub estimat
Servicii de dezafectare, evacuare și refacere a zonei în urma îndepărtării construcțiilor/amenajărilor amplasate ilegal pe plajele aflate în administrarea Administrației Bazinale de Apă Dobrogea-Litoral
- Număr anunț
- CN1092003
- Autoritate contractantă
- Administratia Bazinala de Apa Dobrogea Litoral (CUI RO23877359)
- Cod CPV
- 90680000-7 · Servicii de curatare a plajelor (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.774.999,60 RON
- Valoare atribuită
- 0 RON 100,0% sub estimat
- Data publicării
- 27.04.2026 11:00
- Anunț de atribuire
- CAN1170960
- Termen limită
- 04.06.2026 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 288101-2026
- Documentație de atribuire
- DF1269691
Documente
Documentația de atribuire
- Acord cadru tip - serv demolare.docx.p7s
- Caiet de sarcini - serv demolare.pdf.p7s
- Contract subsecvent tip - serv demolare.docx.p7s
- Formular 6.3 - centralizator valoric pe categorii de lucrari.pdf.p7s
- Formular 6.4 - devizele de lucrari.pdf.p7s
- Formulare - serv demolare - FINAL.docx.p7s
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1269691.pdf
Clarificări & decizii (3)
-
03.06.2026 10:35Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareconform atașamentelorRăspuns clarificare + DOCUMENTE
-
29.05.2026 11:23
-
22.05.2026 13:15
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
PAG BUILDING EXPERT SRL CUI RO 28074512
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
GERICOM INDUSTRY SUPPORT SRL CUI ro31598924
Valoare atribuită
0 RON
din 5.774.999,60 RON estimat
100,0%
Adjudecat la 0,0% din estimat · economie 5.774.999,60 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.