Atribuită
Anunț de participare
SERVICII DE PAZA SI PROTECTIE A BUNURILOR SI A VALORILOR DGASPC BUZAU PE O PERIOADA DE 20 LUNI
- Număr anunț
- SCN1147106
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Buzau (CUI 17091470)
- Furnizor / câștigător
- LEX PROTECT BUZĂU SRL (CUI 4595335)
- Cod CPV
- 79713000-5 · Servicii de paza (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.671.408,30 RON
- Valoare atribuită
- 7.321.078,79 RON
- Data publicării
- 22.05.2024 15:58
- Anunț de atribuire
- SCNA1109348
- Termen limită
- 03.06.2024 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1215139
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI.doc.p7s
- FILA DOCUMENTATIE PAZA APROBATA.pdf.p7s
- FisaDate_DF1215139.pdf
- Formulare Servicii de paza.docx.p7s
- INSTRUCTIUNI.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
LEX PROTECT BUZĂU SRL CUI Ro4595335
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
WMC GUARD SECURITY SRL CUI RO34199472
Oferta 3
Asociere
Ofertant lider
TMG GUARD SRL CUI 35469698
Asociați 1
SGPI SECURITY FORCE SRL CUI 24452844
Valoare atribuită
7.321.078,79 RON
din 3.671.408,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro