Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 14,8% sub estimat
Posturi de transformare prefabricate complet echipate, in anvelopa din beton (PTAB –uri Cluj)
- Număr anunț
- CN1092103
- Autoritate contractantă
- DISTRIBUȚIE ENERGIE ELECTRICĂ ROMANIA S.A. (CUI RO14476722)
- Cod CPV
- 31213000-2 · Echipament de distributie (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.090.000 RON
- Valoare atribuită
- 2.632.661 RON 14,8% sub estimat
- Data publicării
- 30.04.2026 10:35
- Anunț de atribuire
- CAN1173283
- Termen limită
- 03.06.2026 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 296605-2026
- Documentație de atribuire
- DF1269983
Documente
Documentația de atribuire
Clarificări & decizii (1)
-
18.05.2026 08:43Clarificare din oficiu automataClarificare generata automat ca urmare a modificarilor aduse documentatiei de atribuireClarificare_Oficiu_Erata_Automata_DF1269983.pdf
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
ENERGOBIT S.A. CUI RO 211717
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ENERGOBIT S.A. CUI RO 211717
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
ELECTRO-ALFA INTERNATIONAL S.A. CUI RO 7348194
Valoare atribuită
2.632.661 RON
din 3.090.000 RON estimat
14,8%
Adjudecat la 85,2% din estimat · economie 457.339 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.