Anulată
Anunț de participare
FURNIZARE PIESE DE SCHIMB PENTRU MACARALE GREIFER
- Număr anunț
- CN1092101
- Autoritate contractantă
- SOCIETATEA COMPLEXUL ENERGETIC VALEA JIULUI SA (CUI RO30859649)
- Cod CPV
- 42419000-6 · Piese pentru echipamente de ridicare si de manipulare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AnulatăAutoritatea a anulat procedura.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 36.250 RON
- Valoare finală
- 0 RON
- Data publicării
- 29.04.2026 07:42
- Anunț de atribuire
- CAN1169054
- Termen limită
- 29.05.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1270043
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini nr 30 de Piese de schimb macarale graifer 2 SEP2026-semnat.pdf.p7s
- FORMULARE SEP2026-semnat.docx.p7s
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1270043.pdf
- PROIECT CONTRACT PIESE SCHIMB Macarale Greifer SEP2026-semnat.docx.p7s
DUAE
Participanți
Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.